GASGAS TrialGP 250
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.
Kľúčové špecifikácie GASGAS TrialGP 250 2020
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 72.5 mm |
|---|
| Zdvih piestu | 60 mm |
|---|
| Štartér | Kop |
|---|
| Prevodovka | Reťaz |
|---|
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
|---|
| Počet prevodových stupňov | 6 |
|---|
| Valce | 1 |
|---|
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
|---|
| Chladenie | kvapalina |
|---|
| Zdvihový objem | 247.7 cm3 |
|---|
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
| Priemer | 39 mm |
|---|
| Zdvih | 180 mm |
|---|
| Nastavenie | Kompresia, Predpätie, Prepruženie |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|
| Tlmič | Monoshock |
|---|
| Zdvih | 174 mm |
|---|
| Nastavenie | Predpätie, Prepruženie |
|---|
| Materiál | Hliník |
|---|
Podvozok
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|
| Priemer | 185 mm |
|---|
| Piest | Štyri piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
| Priemer | 150 mm |
|---|
| Piest | Dva piesty |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
|---|
| Dĺžka | 2010 mm |
|---|
| Šírka | 825 mm |
|---|
| Výška | 1130 mm |
|---|
| Rázvor | 1320 mm |
|---|
| Výška sedadla | 630 mm |
|---|
| Suchá hmotnosť | 67 kg |
|---|
GASGAS TrialGP 250 História
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) GASGAS TrialGP 250
- Ktorý z nich je lepší? GASGAS TrialGP 250 alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu GASGAS TrialGP 250?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Trial je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov GASGAS TrialGP 250.
- Ako populárny je model GASGAS TrialGP 250?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli GASGAS TrialGP 250.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
GASGAS TrialGP 250 Obrázky